Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback bonusu veren siteler poker oynayan şahıslara bu promosyonu vermektedir. Nedir? Nasıl alınır? Nasıl kullanılır? Nakit olarak çekilmesi mümkün mü? Rakeback olarak ifade edilen promosyonu veren site adresleri nelerdir? Tüm bu soruların karşılığını yazı içeriğinde sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

Rakeback Bonusu Veren Siteler Ne Anlama Geliyor?

Öncelikli olarak rakeback bonusu ne anlama geliyor? Sorusundan başlayalım. Yabancı oyun sitelerinde poker oynamak istiyor iseniz, poker masalarına oturmadan önce, masa komisyonu olarak ifade edilen parasal değeri ödemeniz gerekmektedir. Masa Komisyonu değeri oynayacağınız poker oyun masasındaki pot miktarının, takriben % 3 oranında bulunmaktadır. Bu komisyonu ödeyip, varis masasında yer alıp, oyun oynamaya başlarsınız. Bu aşamada promosyon devreye girecektir. Ödemiş olduğunuz komisyon miktarının %50 ya da 60-65 ya da %70 oranı sizlere promosyon olarak verilecektir. Venüsbet rakeback olarak tanımlanan promosyon bu şekilde açıklanabilir.

Rakeback Promosyonu Dağıtan Site Adresleri

Peki hangi sitelerde böyle bir uygulama bulunmaktadır? Her yabancı oyun sitesinde rakeback promosyonu alınır mı? Elbette her yabancı oyun sitesinin bu yönde bir promosyon verdiğini söylemek gerçekçi olmayacaktır. Bu yüzden sizlere rakeback promosyonu dağıtan site adresleri linki şeklinde bir paylaşım açmış bulunmaktayız. Bu yazı üzerine gelip seçim işlemini gerçekleştirin. Poker oyunları konusunda, online olarak paralı hizmet veren bütün sitelerin adreslerini göreceksiniz. Bu sitelerin adresleri değiştirilmiş ve yeni giriş adresleri belirlenmiş ise, yeni giriş adresleri hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Betpas üzerinden ne yapacaksınız? Hesap açacaksınız, para yatıracaksınız, yatırdığımız parayı hesaplar arası transfer ile poker lobisi bölümüne göndereceksiniz. Poker oynamak için masa komisyonu ödeyeceksiniz. Ödediğiniz komisyon ile birlikte, bu siteler sizlere otomatik olarak promosyonu yukarıda bahsedilen oranlarda verecektir.

Rakeback Promosyonu Nakit Çekim İşlemi

Rakeback bonusu veren siteler promosyonu isteyen herkese, nakit olarak, gerçek para olarak ödemektedir. Elbette rakeback promosyonu nakit çekim işlemi için belirli bir prensip ya da kural bulunmaktadır. 10 Türk Lirası seviyesinde birikmesini bekleyeceksiniz. Bu seviye yakalanacaktır. Seviye yakalandıktan sonra, çevrim işlemini yapacaksınız. Çevrim işlemi poker oyun türlerinde yapılmaktadır. 1 Türk Lirası ya da daha yukarı değerlere sahip poker masalarında 1000 el ya da 1500 el oyun oynamanız sizlerden talep edilir. Bu çevrim şartını yerine getirmeniz ile birlikte, hesapta gördüğünüz rakeback promosyonu hakkında hemen nakit para çekme talimatı verebilirsiniz. Klasik ödeme yöntemlerini kullandığınız görülecektir. Standart ödeme miktarları, minimum ödeme miktarları doğrultusunda para çekme talimatı verme hakkının tanındığı görülecektir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın